Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Állatorvosi egyetem tananyaga,...

Állatorvosi egyetem tananyaga, jegyzetei?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos az emelt kémiámat nagyon elrontottam, így idén valószínűleg nem fognak felvenni az állatorvosira. Jövőre mindenképpen szeretném újra megpróbálni, mióta az eszemet tudom ezzel szeretnék foglalkozni és ez most nagyon rosszul érintett.

Esetleg van köztetek olyan, aki még őrzi az első féléves anyagot, jegyzeteket, tankönyveket és ezeket át is tudná küldeni? Úgy gondolom ezzel tudnék kicsit vígasztalódni és akár hasznos is lehetne.



2020. jún. 13. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, ha nyílt napokon megmutatnák a tananyagokat, sok mindenkinek elmenne a kedve. Alig van tankönyvünk egyrészt, innen-onnan kell összegyűjteni az anyagot.

1 évben még nem sok olyan van, ami érdekes lehet. Amik így hirtelen eszembe jutottak: biofizika (vizsgára is 1-2 napot fogsz készülni), biológia (nem ez a neve, vmi hasonló ami új az szerintem csak tanári levezetéssel érthető), állattan (abból van könyv, ha bemész a jegyzetboltba, adnak el neked), latin (kezdj el otthon nézegetni neten orvosi latin szavak, számokat), kémia (első félév gimis anyag volt). Szövettan ez érdekes lehet, de metszetnézések nélkül semmi értelme, ergó kell hozzá gyakorlat. Anat...nekem a könyv érthetetlen kategória, előadáson, gyakon tudod csak megtanulni szerintem.

2020. jún. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!