Hinimini kérdése:

Kinek hanyas lett az év végi? Csak úgy kíváncsi vagyok írjatok osztályt és ha valaki tovább szeretne tanulni irja le milyen szakra megy.... en meg nem kaptam meg az ev vegi bizonyitvanyom :/ valaaki tudja hogy gimibe mikor adjak ki?

Figyelt kérdés
2020. jún. 16. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Kitűnő lettem, 6 dicséretet kaptam. Gyogytornásznak készülök, most fejeztem be a 11. osztályt.

17/L

2020. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

4,7 lett az év végi átlagom, most fejeztem be a 10. osztályt. Eddig határozott célként lebegett a szemem előtt az orvosi egyetem, viszont a digitális oktatás kétségeket támasztott bennem afelől, hogy bírni fogom-e.

Hogy a legutolsó kérdésedre is válaszoljak, szerintem iskolája válogatja, mikor adják át a bizonyítványt, nálunk például szerdán lesz az "évzáró". Érdeklődj az osztályfőnöködnél a bizonyítványosztással kapcsolatban vagy kérdezd meg az osztálytársaidat, hátha ők több információval tudnak szolgálni.


16/L

2020. jún. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!