Tudna ajánlani valaki/k Szegeden pénzügy-számvitel OKJ-t Szegeden?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok és pénzügy-számvitel Okj-t szeretnék végezni az egyetem mellett. Ennek okán csak az esti képzések jöhetnek szóba. Olyan emberek tapasztalatára/tanácsára/véleményére, illetve infókra lennék kíváncsi, akik végeztek vagy tudnak ajánlani ilyen jellegű OKJ-t Szegeden. Első sorban az órarendre, mit takar az hogy esti képzés ha esetleg járt már valaki Szegeden ilyenre melyik napon mettől meddig tartottak az órák. Tudnátok iskolákat sorolni, ahol ilyen képzések vannak ?

Illetve ilyen szokásos kérdések: mennyire nehéz a képzés, egyetem mellett elvégezhető? Könyvelő felé mennék végül pénzben ez megéri ?

Előre köszönöm a válaszokat :)


2020. jún. 17. 20:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!