Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia vagy kémia emeltből...

Biológia vagy kémia emeltből könnyebb összehozni 60%-ot?

Figyelt kérdés
Kémiából a számolásokkal nem nagyon foglalkoztam, amúgy mindkét tárgyból van előtudásom.
2020. jún. 26. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Biológia! 5 hónap alatt munka mellett felkeszültem úgy, hogy évek óta nem jártam suliba és 76% lett. Kémiával ez nem ment volna. Ha ősszel mész, mindenképpen a bioszt javaslom. Ha jövő tavasszal, akkor érdemes lehet nekifutni a kémiának, mert egyetemen többre mész vele, mint az emelt biosszal - tapasztalat. Ha viszont minél magasabb pontszám a cél, akkor biosz.
2020. jún. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Biológia. Én alig tanultam rá, kb csak elmentem a faktokra meg beleolvasgattam a tételek amyagába és korábbi érettségiket nézegettem és oldottam meg, nem olyan sokat fektettem bele és így lett 93%.
2020. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az elsődleges cél a bejutás lenne.
2020. jún. 26. 10:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Most miert kellett lepontozni? A biosz érettsegi tényleg nem akkora kunszt, könnyebben megcsinalja a kémiánál. A kérédre valaszoltam, miért ne lett volna hasznos a válaszom?
2020. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kémia könnyebb. Nem kell annyira sok kevésbé összefüggő dolgot megtanulni, hanem inkább logikusan átlátsz mindent a kémiában. Persze ott is sok a tanulnivaló, de nekem valahogy a biosz tanulás mindig nehezebben ment. Meg ha logikus a gondolkodásod és van némi gyakorlatod, a számítás se okoz gondot. Én is jövőre nekifutok egy emelt biosz- emelt kémia érettségiznek, de a biosztól sokkal jobban félek.
2020. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!