Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mehetek-e orvosi egyetemre,...

Mehetek-e orvosi egyetemre, ha szakközép iskolában kezdtem tanulmányaimat és ott is fejezném be?!

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 09:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Persze, ha csinálsz emelt biosz és kémia érettségit.
2020. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Viszont egy valamit kifelejtettem mivel szakközép iskolába járok a tantárgyaim között nem szerepel se biológia, se kémia csak a fő érettségi tantárgyak! Valahogy ezekre van valami megoldás, hogy lerakjam vagy akkor így buktam az egészet?
2020. júl. 1. 09:46
 3/21 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Kőművesiskolából is mehetsz, ha mellette teszel érettségit és megfelelsz a kritériumoknak (pontszám és emelt vizsgák).

2020. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Lehet külön is érettségit tenni bármilyen tárgyból bármilyen szinten, csak díjköteles, ennek utána tudsz járni. Orvosira emelt biológia és emelt kémia/fizika kell.
2020. júl. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%
Szakközépiskola egybeírandó. Sok lesz az egyetem, mert az általános iskolai helyesírási kompetenciák is hiányoznak.
2020. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak érettségizned kell. :)
2020. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
19%
#5 Neked az egész élet sok lesz, ha azt sem tudod, hogy az orvosin nem nyelvészprofesszorokat képeznek.
2020. júl. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%
7-es, ezek szerint nem probléma, ha valaki egyetemet végez és még írni sem tud. Gratulálok! Pontosan ezért degradálódig, butul végtelenségig a világ.
2020. júl. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat mindenkinek és kijavítom magamat aki érzékeny az ilyesmire elgépeltem én is észrevettem "szakközépiskola" a helyes csak nem tudom szerkeszteni a kérdést, de akkor kijavítom itt.
2020. júl. 1. 10:04
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
#8 Az, hogy egy szót elírt a gyakorikérdéseken, akkor nem tud írni és elbutul az egész világ... Hát, neked valami nagyon komoly gondod lehet. Netán te is szerettél volna az orvosira menni, csak még az érettségi sem sikerült? Vagy mi húzott így fel? :D
2020. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!