Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen nehéz egy középszintű...

Milyen nehéz egy középszintű angol érettségit 100% körülire megírni?

Figyelt kérdés

Mikor kellene elkezdenem a felkészülés, hogy közel 100%-os legyen? Most fogom a C1-es nyelvvizsgámat csinálni decemberben, elvileg. Emellett már van B2-esem. A fenti kérdésre is jól jönne valami kis segítség!

Előre is köszönöm!



2020. júl. 1. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van B2-es nyelvvizsgád, és most C1-re készülsz, akkor a középszintű angol érettségi gyerekjáték lesz, a B1 szint alatt van a nehézsége.


Nekem nincs nyelvvizsgám, magántanuló voltam, az utolsó két évben abszolút semmit nem tanultam az angol érettségire, és 90% lett. (Előtte két évig tanultam összesen, utána csak filmet néztem meg néha elolvastam 1-1 cikket ami érdekelt, és ennyi, a tankönyvet ki se nyitottam. Az írásbeli ennél jobb lett, a szóbelit rontottam csak el, mert még magyarul is nehezen beszélek mások előtt.)

2020. júl. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Amúgy az előző évek érettségi felafatsorai fent vannak neten megoldókulccsal együtt. Keress rá, tölts ki egyet és meglátod, hogy állsz a felkészüléssel.


Amúgy C1 nyelvvizsga mellé miért kell még egy középszintű érettségi is?

2020. júl. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 11. végén tettem egy C1-es nyelvvizsgát. A suliban a középszintű érettségire készültünk. Igazábol én külön nem tanultam rá, csak ott voltam az orákon, meg ami házit nagyon kellett, azt megírtam (elég lusta vagyok). Így lett a középszintem 95%.

Egyébként B1-es szint az érettségi nehézsége már évek ota.

2020. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-nek: azért, mert a nyelvvizsga nem helyettesíti az érettségit. Ez 15 éve így van
2020. júl. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
#4 Ezt nem tudtam, elnézést.
2020. júl. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4: Ez engem is meglepett. 2001-ben erettsegiztem, es csak 2 targybol kellett tenylegesen, mert 1 nyelvvizsga +2 OKTV donto miatt mar az angol, matek, fizika otosom megvolt. Akkoriban ezek kivaltottak az erettsegit.
2020. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!