Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyakorlatos színész OKJ...

Gyakorlatos színész OKJ képzés,van infotok róla?

Figyelt kérdés

Érdekelne ez a képzés. Mennyire szigorúak a felvételin? Olvastam pár helyen követelményeket, de pl.mennyi esélyem van, ha nem volt színjátszós múltam?

Valamint tudtok olyan helyet, ahol támogatott formában indul esti tagozaton/felnőttképzésben is?

Bármi egyéb info/tapasztalat érdekel ezen felül, mennyire nehéz elvégezni stb.

Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2020. júl. 3. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem színműs ismerős mondta, hogy sokan jelentkeznek oda, akiket nem vesznek fel a színműre. Ők általában következő években is próbálkoznak, szóval a végére nagyon lemorzsolódik a csapat, kevesen végzik el. Nyilván nem olyan elismert végzettséget ad, de tapasztalatszerzésnek jó, illetve mint tudjuk, több híres színészünk is van, akiket sose vettek fel színműre, mégis befutottak.
2020. júl. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!