Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik gimnáziumba mennyen a...

Melyik gimnáziumba mennyen a lányom tovább?

Figyelt kérdés
Szolnok megyében élünk. A városban van egy gimnázium de nem főképpen oda akar járni. Majd az orvosira szeretne tovább menni ha le érecségizett és a megyében szeretne gimnáziumba járni. Az átlag egész jó (4,5) de nem tudja hova mennyen tovább. Tudnátok iskolákat mondani/linket róluk megadni. Előre is köszönöm!

2020. júl. 4. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Mennnnnnnyyyyyyen csak!
2020. júl. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1/1: Nem értelek. Hogy érted hogy ,,Mennnnnnnyyyyyyen csak!"?
2020. júl. 4. 15:07
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

A mennyországba még bőven ráér menni!

Középiskola terén a Verseghy-t, vagy Varga Katalin Gimnáziumot ajánlom.

2020. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Jobb gimnáziumba menjen, mint az anyja. Jó lenne, ha megtanulna rendesen írni.
2020. júl. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok!

Igen, alap szó a menni, felszólító mód 1-es szám 3.-ik személy = menjen!!! Nincs teljes hasonulás, csak részleges, tehát másképp írjuk, mint mondjuk!

De a nyelvtant, és helyesírást alsó tagozatban tanítják, gondolom Kedves Kérdező, azt az iskolát csak kijártad te is???

2020. júl. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves 1es!

3 napja jöttem haza a családomhoz Svájcból mert sajnálatosan az utóbbi időben kint raggattam. Eleve csak 2 hónaponta jövök haza. Töröm a magyart és valószínűleg soha nem lesszek belőle lyó de azért amit válaszoltál semmi köze nem volt az eredeti kérdéséhez!

2020. júl. 4. 15:29
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Ragadtam.
2020. júl. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

Leszolni tudjátok csak, segíteni nem...

Szerintem. Tiszaparti gimnázium egész jó lehet, vagy a Vershegy. Utóbbiról jobbakat hallok, nagyobbak az elvarasok elvileg.

Én középiskolába jártam, így csak másoktól szerzett infoim vannak.

2020. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

1-es vagyok! Válaszoltam: menjen!!!

Csak egy kis helyesírási hibával!

2020. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha orvosira akar, akkor a Verseghyt válassza, Szolnokon. Most az a legerősebb gimi.
2020. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!