Pszichológiát tanulsz?

Figyelt kérdés
Sziasztok, igen elég béna kérdés, szóval kíváncsi lennék, hogy van-e itt olyan, aki pszichológiát tanul most valamelyik egyetemen vagy mostanában végzett. Nagyon érdekel a szak, csak sok dolog van, ami elbizonytalanít, de ezekkel most nem 'húznám az időt'. Hogyha rád illik a leírás, tudnál nekem segíteni? Milyen az egyetem, ahol tanulsz? Szereted és ha újra kezdenéd is ezt a szakot és egyetemet választanád? Minél több ember véleményére kíváncsi lennék, ne tartsátok magatokban kérlek. :D És ha van valami tanácsod, vagy hasznos tipped, azt is szívesen veszem. Privátban is írhattok akár, köszi előre is. :)

2020. júl. 5. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Már nem. És ezzel sok mindent el is mondtam...
2020. júl. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most végeztem BA-n, és felvételiztem MA-ra.

Én szerettem, teljesen tudatosan jelentkeztem annó.

Ha van konkrét kérdésed, üziben szivesen mesélek.

2020. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt tanulom jelenleg.


"Milyen az egyetem, ahol tanulsz?"


PTE. Elég jó. Semmi panasz. Rendesek a tanárok.


"Szereted és ha újra kezdenéd is ezt a szakot és egyetemet választanád?"


Mondjuk úgy, nem utálom. De nem választanám ezt a szakot újra. Nem az egyetem miatt, a PTE-vel elégedett voltam, maga a pszichológia más, mint amit vártam.

2020. júl. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

Tavaly végeztem. Aztán elhúztam egy olyan szakra, amiből meg is tudok élni és ahol nem kell milliókat költeni pluszban a képzésemre a későbbiekben.


Emelem kalapom annak, aki ezzel szimpatizál és megcsinálja, de nekem semmit nem adott ez a szak azon kívül, hogy valóban érdekes.

2020. júl. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én jövőre végzek, és háááát, nemtudom, gondolkozom, hogy mester helyett elkezdek egy másik képzést. Utolsó, te hova mentél át? Teljesen más szakra?
2020. júl. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is még egy évem van, és bár egyes területei érdekelnek a pszichológiának, de én is egy másik alapszakot fogok csinálni inkább. Ha nagyon motivált vagy, szeretnél sok időt és pénzt a képzésedbe fektetni, akkor ajánlom a pszichót, ellenkező esetben nem igazán éri meg.
2020. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!