Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Mi a véleményetek, tapasztalatotok az alábbi Egyetemekről? Akár személyes vélemény alapján.

Figyelt kérdés

Jövőre megyek Egyetemre, kommunikáció- és médiatudomány szakra.

Az alábbi Egyetemeket néztem ki: ELTE, KRE, PPKE, BGE, METU.


Melyik a legemberségesebb a fent említett intézmények közül? Melyik adja a legjobban hasznosítható tudást? Milyen sorrendbe tudnátok állítani emberség és szakértelem mércéje alapján? A BGE-n mennyire mennének rá a matematikára? Én 100% humán beállítottságú vagyok (nyelvek, történelem, nyelvtan, irodalom), így nekem a matematika Egyetemen nem vágyam.



2020. júl. 8. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Nagyon hasznos tudást egyik magyar egyetem sem ad. Ezeknek csak az a lényeg, hogy mennyit tudsz benyalni az ajánlott irodalomból.
2020. júl. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

PPKE: Qrvára szét van esve, mióta 3 telephelyen működik. A TO egy szenny, nincs igazán társasági élet, mert egy rohadt társasházban voltunk. Kötelező kurzusokat csesztek megnyitni a megfelelő létszámmal a megfelelő félévben, az én évfolyamomban néhányan csúsztak a szar adminisztráció miatt. Minden értelmes szabvál Esztergomban vagy Piliscsabán van, gyakran a kötelező órákat is ode hirdetik meg. Volt félév, mikor minden pénteken le kellett utaznom Piliscsabára egy katalógusos órám miatt, amit ha nem teljesítek, egy évet csúsztam volna. Erasmusra csak lehetetlen helyekre, lehetetlen nyelvi követelményekkel volt lehetőség, szar volt az egész.

Az oktatók kiválóak, de maga az egyetem közelében sem jár a tipikus kampuszos, lehetőségekkel teli életnek.


(én BTK-s voltam, a Mikszáthra jártam)

2020. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elte-ről, de inkább a meturól hallok jókat.
2020. júl. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válszokat.
2020. júl. 8. 15:31
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ELTE-s vagyok, azon belül is BTK-n vagyok egy nagyon kis szakon. Mivel 1 főtől meghirdetik a szakokat, ezért előfordul, hogy egy szakon 5-10-en vagytok, ezért nagyon jó viszonyt tudsz kiépíteni az oktatókkal és más hallgatókkal. A legtöbb oktató nagyon inspiráló, mert sokszor többfajta diplomával rendelkeznek különböző, akár külföldi egyetemekről. Az én szakomon az emberség és a szakértelem nagyon magas, viszont volt nekem is olyan tárgyam olyan tanszékről, hogy azt mondtam inkább soha többet.. :D
2020. júl. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!