Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pannon Egyetem üzemmérnök...

Pannon Egyetem üzemmérnök informatikus vélemény/tapasztalat?

Figyelt kérdés
Érdekel nappalin és a levelezőn is. Tudom, hogy még új szak, ezért más iskolába járók véleménye is érdekel magáról a szakról.

2020. júl. 12. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Dióhéjban: Viszonylag fájdalommentesen kapsz IT diplomát és nem szívatnak a matekkal.


Ha a munkád során nem feltétlen k+f lesz az irány, inkább biznisz, webfejlesztés, ipari automatizálás az irány akkor szerintem jó döntés.


Szóval önmagában kicsit light-osabb papír mint egy MInfó. Azonban szerintem mindenféle MS / CISCO / Google stb certificate-el.

Munkatapasztalattal, senki nem fog egy szót se szólni hogy nem vagy matekzseni.


HR-sek meg boldogok hogy ki tudják pipálni hogy van diplomád.



Ha jó vagy matekból és kipörgeted mintatanterv szerint a MInfót, akkor az lehet hogy picivel jobb.

De biztos hogy nehezebb, jóval többet kell tanulni.


Kontextus:


Értem / látom hogy minden matek alapján van modellezve számítástechnikában.

Én jóval hamarabb elkezdtem programozni, megérteni a számítógépet.

Szóval az én szemszögemből inkább az van hogy a matek hasonlít a sztechre.


Szoftverfejlesztést meg lehet tanulni szoftverfejlesztés irányábol ! Csak az van hogy a hagyományos oktatás a matematikán keresztül vezet rá.

Ha nem akarsz nagyon mély megértést (amit nem fizetnek ki feltétlen majd), akkor erre nincs szükség.

2020. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!