Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkezhetek a pótfelvételis...

Jelentkezhetek a pótfelvételis eljárásban mesterképzésre idén, ha februárban nem regisztráltam a felvi.hu-n?

Figyelt kérdés

Februárban még eszembe sem jutott utolsó évesként, káosszal körülöttem hogy jelentkezzek mesterképzésre. De most, hogy megvan a diplomám, nagyon szeretnék mesterképzésre jelentkezni az egyetemen belül. Szerintetek az idei ponthatárok kihirdetése után, a pótfelvételi eljárásban lesz lehetőség regisztrálnom és jelentkeznem a fenn áradó MA képzési helyekre? Esetleg így idén már kimaradtam ebből?


Tudja esetleg valaki hogy hogy működik ez??


2020. júl. 16. 11:46
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Az attól függ
9 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel az egyetem tanulmányi osztályát, vagy írj nekik.
2020. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
"fennmaradó" MA képzési helyekre
2020. júl. 16. 11:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Megtettem, de a telefont nem veszik fel, e-mailre pedig még nem válaszoltak. De persze próbálkozom majd még. Csak gondoltam hátha itt gyorsabban infóhoz jutok.
2020. júl. 16. 11:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, jelentkezhetsz, de csak azokra, amiket meghirdetnek pótfelvételi eljárás keretében. Ez a ponthatárhúzást követően kb 1-2 hét múlva derül ki. Attól függ, hogy a rendes eljárás keretében betelt-e. Ha nem, akkor meghirdetheti az egyetem és akkor jelentkezhetsz, de a ponthatár minimum annyi lesz, mint a rendes eljárásban, feljebb mehet ha sokan pótfelvételiznek, lejjebb nem.
2020. júl. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 vagyok, egy fontos dolog lemaradt: pótfelvételi keretében csak önköltséges képzésre jelentkezhetsz. Ha elég jól tanulsz, tavasszal átvehetnek államira, ha van szabad hely, de egy félévet biztos ki kell fizetni.
2020. júl. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, ezt számításba vettem. 4,78-as lett a diplomám, szóval úgy vagyok vele az az 1 félév beleférne. Utána ha jók a jegyem hátha átsorolnak állami ösztöndíjasra. :)
2020. júl. 16. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!