Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemi lehetőségei...

Milyen egyetemi lehetőségei vannak egy buta, de gazdag embernek? (vagy fősuli)

Figyelt kérdés

Lehet magyar és külföldi is, a pénz nem akadály. Akár Svájcban is lehet, ott nagyon jó iskolák vannak. Nem vagyok okos, de hajlandó vagyok tanulni, főleg jó környezetben, és mint említettem, a pénz nem akadály.


Javasoljatok valamit légyszi, köszi! :)



2020. júl. 19. 23:19
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
33%
Ja, kimész svájcba a sulik miatt, de jóóó sulik is vannak ott, ja ... :D
2020. júl. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Az a lehetőség nem játszik, fiú vagyok. Lehetne a kérdésre válaszolni? Ezer hála
2020. júl. 19. 23:56
 3/40 anonim ***** válasza:
37%

Szia!


Bármire van lehetőség, gazdagnak sem kell lenni, csak kitartónak.

Annyi faékegyszerű lányt még nem láttam, mint orvosi egyetemen. El is végzik, lévén, beseggelik.

Lehet, hogy kétszer annyi időt invesztálva, mint amennyit én beleteszek, de megcsinálják.

A jogot is elvégezte egy Zimány Linda, illetve kőbuta ügyvédekkel is hozott már össze a sors.


Szomorúan konstatáltam, hogy minden csak szorgalom kérdése, nem képesség/kreativitásé, szóval csak előre! :)

2020. júl. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
81%

De mi érdekel? :) miben tudnád magad elképzelni? Mert ez is nagyon fontos. :)

Orvos? Mérnök? Gyógyszerész? Jogász?

2020. júl. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
90%

Fejleszd önmagad. Az IQ is növelhető, és szorgalommal pláne sok hiányosságot át lehet hidalni.


Ne légy olyan buta, hogy butaként határozod meg önmagadat! Mindenkinek van erős oldala. :)

2020. júl. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

#3 Végül is igaz, csak valahogy az orvosin olyan nehéz ilyen embereket elképzelni. :D Én oda zseniket képzelek el.


#4 Amiket felsoroltál, azokból talán a gyógyszerész tetszene, jó is voltam kémiából, viszont nem tudok számolni, matekból alig mentem át, valamint az állatkísérletek visszataszítanak. Személyes ismerősöm is elkezdte az orvosit és ezért abbahagyta. Nekem sem menne. A jog nagyon unalmasnak hangzik, de legalább a társadalom elismeri, számolni nem kell és állatkísérlet sincs benne. Csak nem tudom, hogy lenne-e elég motivációm hozzá.


#5 Nagyon nehezen és egy bizonyos szintig. Nem tudom hogyan fejleszthetném az agyamat.

2020. júl. 20. 14:08
 7/40 anonim ***** válasza:

Célzott gyakorlatokkal. Van egy könyv, ami kifejezetten bizonyos típusú területeket fejleszt az IQ-n belül. Mérd fel, hogy melyik gyakorlatok mennek a legkevésbé, és feküdj rájuk!


De a neten is vannak ingyen fejtörők, illetve a YouTube-on is találsz rejtvényeket, a megoldásukkal együtt. Ha nem megy a megfejtés, akkor nézd végig, és megérted a mögöttes logikáját.


Az IQ fejleszthető. Az a legfontosabb, hogy ne tartsd magadat butának, és pláne ne gondold azt, hogy nem tudsz még jobb lenni.

2020. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Melyik ez a könyv? Akkor meg is venném :)
2020. júl. 20. 19:16
 9/40 anonim ***** válasza:

Ez az:

[link]


Egyébként itt is elindulhatsz:

[link]

2020. júl. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld :)
2020. júl. 21. 00:25
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!