Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Örültök annak,ahova felvettek...

Örültök annak,ahova felvettek Titeket,vagy csalódottak vagytok? Ha csalódottak,akkor miért? (Egyetemi kérdés)

Figyelt kérdés

2020. júl. 24. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha azt választotta valaki, miért lenne csalódott???

Saját magában csalódik vagy mi?

2020. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Engem arra a szakra vettek fel, amire szerettem is volna menni:D

#1

Egyik barátnőm például nagyon akart egy szakot, viszont nem sikerült neki és másikra vették fel. Iszonyat csalódott azóta.

2020. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen,olyanra gondolok,hogy nem arra a szakra vették fel,amire eredetileg akart volna menni! Köszönöm #2 a választ!
2020. júl. 24. 15:30
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja,és gratulálok Neked! :)
2020. júl. 24. 15:31
 5/15 anonim ***** válasza:
46%

Köszönöm szépen:) Neked sikerült a felvételi a kigondolt szakra?

Amúgy több olyan ismerősöm is van, akiket nem az elsőn jelölt szakra vettek fel.

2020. júl. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen,velem is ez van,első szakra nem vettek fel (pszchiológia),bár gondolhattam volna,hogy arra nem vesznek fel,nagyon sok pont kell rá! :D De a másodikra felvettek,boldog vagyok,mert átgondolva a pszchiológiával nem nagyon tudtam volna mit kezdeni az én szempontomból! ^^
2020. júl. 24. 15:41
 7/15 anonim ***** válasza:
17%

Tehát vannak emberek, akik megjelölnek olyat, hogy felvegyék, ahova nem akarnak menni?

Ilyen létezik? Ezeknek érettségük van?

2020. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Vannak,akik a megjelölés után pár héttel megbánják,hogy azt a szakot jelölték meg,mert átgondolják a hetek alatt a dolgokat. De van olyan is,hogy valaki csak azért jelöl meg olyan szakot,amire kevés pont kell,hogy biztosan bekerüljön az egyetemre,de a szak valójában nem is érdekli.
2020. júl. 24. 15:58
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy helyre jelentkeztem csak, felvettek. Nem vagyok csalódott, de hirtelen felindulásból jelentkeztem, és most kezdek már kicsit aggódni, mennyire lesz durva így munka mellett.
2020. júl. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
#8 wow! Nekem ez új dolog. Sosem hittem, hogy valaki ennyire felelőtlen és döntésképtelen. Úgy értem, 18 év alatt egyszer sem sikerült végig gondolni, mi akar lenni, ha nagy lesz?
2020. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!