Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mivel nem lett elég pontom a...

Mivel nem lett elég pontom a megjelölt szakjaimon, így úgy döntöttem, hogy megpróbálom a pótfelvételit.M egéri vidékfejlesztési agrármérnöknek menni? Sok lehetőség van ebben a szakban?

Figyelt kérdés

2020. júl. 24. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs
2020. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt azért mondod mert dolgozol/dolgoztál benne, vagy csak ezt hallottad?
2020. júl. 25. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs lehetőség, ha nincs saját gazdaságod, protekciód nagyüzemekben , max. eladhatatlan mg-hoz szükségesnek vélt termékekkel házaló agitátor lehetsz ideig óráig. 25 éve végeztem, nekem és évfolyamtársaim ca. 80 százalékának sem sikerült agrármérnökként boldogulni.
2020. aug. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Szia! én is pótfelvételiző vagyok és én is ezt a szakot szeretném megjelölni.:D Nagyon sokat olvastam utána, és rengeteg lehetőség van benne, nem is fizet rosszul, ráadásul hiányszakma. Olyan szavára ne adj aki nem dolgozik benne. Hogy is ne lenne szűkség vidékfejlesztési agrármérnőkre, amikor a város a vidékből él. Vidéken termelik az élelmiszert, nem importálnak azért mindent. Ja, és az SZTE-n lehet vízgazdálkodási mester szakra menni, azzal meg aztán bőven van lehetőség, és nagyon szépen meg lehet belőle élni
2020. aug. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Négyes látszik, hogy fogalmad sincs miről beszélsz
2020. dec. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor várom a te véleményed ha te annyira toppon vagy😘
2020. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!