Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az esti képzést(+gyakorlatot)...

Az esti képzést(+gyakorlatot) össze lehet egyeztetni a (3 műszakos)munkával?

Figyelt kérdés

Szeptembertől szeretnék ápolónak tanulni estin ...

Az ilyen esti képzéséknél szombatra szokott esni az egyik elméleti nap, gyakorlat hétköznapra gondolom. Tanultam már estin akkor a gyakorlat hétköznapra esett és volt egy elméleti nap hétköznap és szombaton

Viszont az ápolóin a gyakorlat gondolom kórházban lesz... A gyakorlat fix időpontokban van vagy rugalmasabbak?

3 műszakban dolgozom ezért délutános héten csak délelőtt érek rá így ha a gyakorlat délután van aKkor nem tudok menni.

El lehet végezni az ápolóit így?



2020. júl. 26. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet sajnos. Váltanod kell olyan munkára, ami fix munkaidejű.
2020. júl. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megijedni nem nagyon kell, de félni nem árt. De ezt csak te fogod tudni és látni, hogy hogy fog menni, hogy tudod intézni stb. Ugyanis tényleg sok a gyakorlat estin is. 120+ óra körül van az évközi(kórházban) , plusz 2 hét egybefüggő nyári gyakorlat.

A gyakorlat csak délelőtt van, délutáni kezdéshez egy kórház sem fog fogadni, általában reggel 7-től.

Ezek nem fix időpontok, akkor mész amikor neked jó. Csak nyárig legyen meg a lepecsételt papír, hogy igenis voltál, csináltad.

Ezek a szigorú dolgok DE!, mivel munkamellett csinálnád és nem egy droid vagy, nagyon rendesek szoktak általában(azért írom így, mert háromból egy tuti komolyan gondolja) lenni. Van hogy azt mondják gyere vissza yx.-én és kész az a bizonyos osztályos gyakorlatod. De lesz olyan is, hogy úgy kell a kaját vinni magaddal, hogy este 6ig ott leszel reggeltől, de így kevesebbet kell menned.

Hirtelen ennyit tudtam segíteni, ha valami érdekel írj nyugodtan! 21f

2020. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!