Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szociálpedagógus MA - Nyíregyh...

Szociálpedagógus MA - Nyíregyházi Egyetem? Sikerülhet pótfelvételin?

Figyelt kérdés

A pontok 90%-át a felvételi elbeszélgetés alapján lehet megszerezni, a maradék 10 pontot pedig többletpontként felszámolható dolgokkal (ami nekem nincs).

A rendes felvételi eljárásban 87 pont volt a ponthatár. Szerintetek reális, hogy várhatóan pluszpontok nélkül megugorjam ezt a számot, ha jól sikerül a felvételi elbeszélgetés? 🙂



2020. júl. 26. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Igen, simán megugorhatod (vagy tarthatod) azt a 87-es ponthatárt
Necces, hogy bekerülsz
Kizárt, max ha csókos lennél
8 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
Én inkább amiatt aggódnék, mi lesz diploma után.
2020. júl. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Kedves egyeske, te csak aggódj magad miatt.
2020. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges ezt a mestee szakot elvégezni. Én sem ajánlom senkinek...
2020. júl. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy önmagában nem sok mindent jelent ez a képzés elvégzése. Jómagam a későbbiekben doktorálni szeretnék neveléstudományi területen. Mivel szeptembertől köznevelési intézményben dolgozom és szerettem a szociológia órákat a Nyíregyházi Egyetem (alapdiplomám megszerzése alatt), így elengedhetetlen eleme a terveimnek ez a szak elvégzése. :)
2020. júl. 29. 07:43
 5/19 anonim ***** válasza:
Inkább szociálpolitika MA-ra menj szerintem. Nagyon nem mindegy, mi fog állni a diplomás papírjaidon.
2020. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De, teljesen mindegy lesz. A mesterképzést és a doktorit is a mostani munkahelyem mellett végzem majd el, nameg nem a ranglétrán való fentebbjutás hajt. A pályát csak vezetőként fogom elhagyni,ha egyáltalán kiszakadok belőle, mert nagyon szeretem a gyerekeket. Nekem köztük a helyem. :) :)
2020. júl. 30. 06:54
 7/19 anonim ***** válasza:
Szia! Hol dolgozol, ha szabad tudni, vagy legalábbis a munkakört? Mert engem iskolákba eddig nem vettek fel szociálpedagógusként.
2020. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ki van égve és ha másokkal elhiteti, h jók a tervei, akkor ő is könnyebben elhiszi.

Jaja vezetőként, nagy picsával, embert megcsalva, 3 diplomával, legbelül boldogtalanul így király az élet nem?

2020. aug. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

:D Utolsó kommentelőn jót nevettem.


Tanító vagyok egyébként.


Szociálpedagógus alapképzéssel sajnos nem sok lehetőség van, ezt aláírom..

2020. aug. 1. 22:18
 10/19 anonim ***** válasza:
Ohh hát akkor tanító diplomával máris aranyat érsz a munkaerő piacon. Sok sikert neked! A szoc.ped valóban semmit nem ér, nincs is megbecsülve sem anyagilag, sem máshogy.
2020. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!