Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetne ezt a parázás...

Hogyan lehetne ezt a parázás dolgot levetkőzni?

Figyelt kérdés
Már nem járok iskolába, érettségim van, azonban májusban emelteztem földrajzból, szégyen, nem szégyen, de szűk 3 hét alatt vettem át munka mellett, izgultam is miatta, biztos még a 12%-ot se érem el, aztán jött a posta, 55%-os jó eredmény. Mi tagadás, örültem neki, még ha nem is egy fényes eredmény. Most viszont ősszel tervben van a biosz is, de csak középszinten. Időm is lenne rá most októberig, novemberig. Mégis be vagyok parázva már most, senki se érti, hogy miért, ha egy emeltre ezt az eredményt összetudtam kaparni kevés készüléssel, nehogy egy sz.ros középszintű biosz ki fogjon rajtam, amire ráadásul most tudnék rendesen készülni. Nem értem én se mit parázok mondjuk, talán az egyetem miatt parázok, mert jövőre tervben van. Vagy term.tud, vagy agrár irány, ezek érdekelnek.
2020. júl. 27. 01:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Bébi, kezdj neki! Ne parázz! Ez sokkal jobb lesz mint a másik, ugyanis több időd van rá! Ügyes vagy és kitartó! Csak így tovább! Üdv:22f
2020. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!