Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A korona miatt könnyebb lesz...

A korona miatt könnyebb lesz a felvételi?

Figyelt kérdés
2020. júl. 27. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan nem.
2020. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az összefüggés és milyen felvételi?

Egyébként semmire nem menne vele senki, ugyanis a nehéz mindenkinek nehéz, a könnyű pedig mindenkinek könnyű.

2020. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Kifejezetten nehezebb volt (egyetemre),mivel nem jártunk iskolába előtte és a szóbelivel sem tudtuk felhúzni a pontjainkat,de ez vissza is köszön a hatalmas ponthatárzohanásnál.Szóval a körülmények miatt nehéz volt,de a ponthatárok is estek a teljesítménycsökkenések miatt.

-Egy idén érettségizett

2020. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez pótfelvételi? Utolsó én is idén érettségiztem és fel is vettek. Ha visszaköszön a szóbeli hiány a ponthatárokon az azt jelenti, hogy nem is nehezebb semmivel, mert te elértél -10 pontot akkor más is bukott annyit. kb. Viszont van ami neked nehéz de nekem nem és olyan is ami nekem nehéz és neked nem. Szerintem gondolj rá úgy, hogy ugyanolyan nehéz és ha mázlid van jobban jössz ki belőle. Szerintem az a szívás ha 42% od volt emelten de a járvány miatt eltörölt szóbeli miatt nem javíthattad ki 455 ra és bukott az össz pluszpont rá. Viszont az utolsó előtti téved mert van ami csak a nagy résznek nehéz. Attól függ, hogy ki hogy jön ki belőle. De nekünk a korona alatt nem volt nagy különbség szóbeli hiány miatt. Ha valaki emelte nem lett meg 45% az szívott nagyot.
2020. júl. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!