Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az újratervezés program...

Az újratervezés program eredményszerzési határidejét miért tolták ki szerintetek?

Figyelt kérdés
Augusztus eleje volt beírva dátumnak,most meg augusztus vége van beírva.Hír semmi,telefonon se mondanak semmit,e mailt írni meg nem tudok.

2020. júl. 28. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
:DDDDDDDD Mindig elkap a röhögőgörcs, amikor azt látom, hogy ezt bárki komolyan veszi. :DDDD Hát nem tök mindegy?
2020. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Engem se érdekel,meg nem is akarok vele foglalkozni,nem az én világom,de erőlteti a család,hogy plusz papír,meg minden.Holott nekem kínai ez az egész.
2020. júl. 28. 14:10
 3/15 anonim ***** válasza:
25%
Esküszöm, ezen a területen dolgozom, de ha ezt az újratervezés programot meglátom egy CV-n, a pakk aljára kerül, mert aki szerint ez ér bármit, olyannyira, hogy bele is írja, az nem ép. Ez kb. olyan, mint ha valaki programozónak jelentkezik és feltűnteti, hogy van ECLD vizsgája és tudja kezelni a Word-öt. Félelmetes.
2020. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem kellene ennyire lenézni ezt a programot, hiszen nekem pl aki semmit nem ert hozza meg ez is baromi nehez, es rohadt sok energiamat leszivja. Szoval orulnek, ha nem az jonne mindenhonnan, hogy milyen rohadt konnyu, blablabla, mikor ha kiprobalnatok, rajonnetek hogy rohadtul nem! De ahhoz regisztralnotok kellett volna. Kedves Kérdező, a Kapcsolat menüben nézd meg az emailjüket, nekem ott válaszoltak. Azon az oldalon keresd, ahol anno regisztráltunk, szerintem ne a nexiuson.
2020. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Van, akinek olvasni is nehéz, mert sosem tanult meg. Ettől még nem lesz piaci értéke a skillnek.
2020. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

3. Válaszolónak: miért kell ennyire leszólni? Szerinted miért "újratervezés" a neve?


Mert nem gyakorlott informatikusokat céloz meg. Hanem más területről toboroz embereket. Ez alapozó képzés, úgy is hirdették az elejétől kezdve.


Ha indul az újratervezés program keretében egy ács- és asztalos tanfolyam, nyilván nem ácsmesterek jelentkezését várják. Hanem mondjuk téged, az IT szektorból.

Aztán jön majd a sok ács, és leugat, mert nem ismered a fakötéseket, csapolásokat... pedig ők székelykaput szerettek volna faragni...

2020. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Áruld el, mit tervezel te ezzel újra egész pontosan?
2020. júl. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Én egyszerűen érdekesnek találom, elképzelni sem tudtam, hogyan zajlik bármi is az informatikai cégeknél és a TCP/IP rész is kifejezetten tartalmas egy hálózatokról mit sem tudó "fél-laikus" számára. Érdekelne már nagyon engem is, hogy utána mi lesz, viszont ez a dátum-tologatás teljesen érthetetlen. Három érték van jelenleg megadva: "1.:Eredményszerzési határidő 2020.08.28." utána: "2.:Záróvizsga Információk Eredményszerzés vége: 2020.08.12." majd: "3.:Záróvizsga

Tananyag leírása: Tanulmányi időszak kezdete: 2020.08.12."

Ha jól gondolom, akkor vizsgázni 08.12-től 08.28.-ig lehet majd. A felkínált folytatólagos kurzusok szintén ezidőtájt derülhet fény. Azt pedig már tudom, hogy (ellenben a Záróvizsga/ Részletes információk.. menüpontjában foglaltakkal) nem kötelező mindent végignézni. Gundi -bár tuti nem volt olcsó- pld. szétuntatott, rá is hagytam :D

2020. júl. 31. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A lehurrogóknak:

Ha semmi papirt nem adna vagy semmi nyoma nem lenne hogy csinaltan a tanfolyamot akkor is csinálnám

Mert élvezem

Mert valahol el kell kezdeni

Mert aránylag rovid idő alatt egy szépen összerakott tananyagból tanulhazok és ha később megyek, a progis egyetemen talán hasznát veszem a tudásnak.

De ha nem venném sem lenne semmi

Mert örültem mindennek amit tanulhattam.

2020. aug. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

Az, hogy ad egy "papírt" az pont olyan, mintha nem csináltál volna semmit.

Még fiatal vagy valószínűleg és nem érted, hogy a legdrágább dolog, aminek birtokában vagy, az az idő. És hogy mivel és milyen hatékonyan töltöd el, az adja a dolgok valódi értékét. Lehet így is eltölteni, meg ugyanennyi idő alatt el is lehet jutni A-ból egy értelmes B-be, amire lehet építeni. A fájdalmas számomra nem az, ami másoknak, hogy tömeget használnak fel pénzmosásra, hanem az, hogy az emberek azt hiszik, hogy ami nem kerül pénzbe, az ingyenes. Ettől a gondolkodástól drágább ez, mint akármi más, amiért fizetsz is. Mert lopják az idődet (is).

2020. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!