Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogász és közgazdasági diploma...

Jogász és közgazdasági diploma versenyképes lehet?

Figyelt kérdés

Lehet értelme a kettőnek egymás után? Jogi diploma után egy gazmen/nemzetközi gazálkodás/pénzügy számvitel alapszak levelező vagy akár nappali szakon?


Tudom, hogy ezeken nem kevés matek van, ami a humánbeállítottságomnak nem feltétlenül jó, viszont amit tanultam jogon közgázt, az édekelt és még most is érdekel ez a terület is.


Nemzetközi tanulmányok szintén szóba jöhet még, ugyan nem gazdaság, de talán ez van legközelebb a joghoz, ugyanakkor nem sok pozitívat olvasok róla, bár nem hinném, hogy olyan borzalmas lenne és szintén az is érdekel :D



2020. júl. 31. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem versenyképesnek versenyképes lehet ez a kettő de jobb lenne ha egy diploma lenne nem két olyan, ami tök külön terület. Mondjuk szerintem versenyképes lenne de én nemzetközi tanulmányra nem mennék, mondjuk gazdmenre se. De ha van jogi diplomád és érdekel akkor megérheti.
2020. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Jog és pénzügy-számvitel nyerő lehet, ha a pénzügyi jog/adójog/számviteli jog erdekel.
2020. aug. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!