Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Levelezőn ki lehet alakítani...

Levelezőn ki lehet alakítani olyan kapcsolatokat, mint nappalin?

Figyelt kérdés

2020. aug. 7. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2020. aug. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Igen, ki lehet. Nem lesz az az ormótlan leiszommagam és egymásra erőltetnek minket gólyatáborban téma, mint nappalin, de ugyanúgy lesznek csoportos összejövetelek, csapatmunkák, ugyanúgy be kell járni (csak ritkábban), szóval aki kicsit is talpraesett és akar haverkodni, az fog. Én ott ismertem meg a mostani két legjobb barátomat.
2020. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Nappalis voltam és ott sem erőltettek senkit sem hogy igyon, és egyáltalán nem kell gólyatáborba menni, attól ugyanúgy lehet barátokat szereni.
2020. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
*szerezni
2020. aug. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
3: Nálunk sem a piát erőltették elsősorban, hanem a felsőbbévesek magukat ránk. Ment a buzgás meg a 6000 esemény, ami jellemzően buli. Lehetett pia nélkül ia ismerkedni, de akivel akartál ismerkedni, az jellemzően nagyon élte, hogy bekúrhat és inkább ehhez keresett társaságot. Tipikus mohó kölykök voltak, míg levelezőn több a felnőtt
2020. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha tanulsz, akkor az oktatók is felfigyelnek rád,és minden lehetséges.
2020. aug. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!