Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik emelt érettségi előkész...

Melyik emelt érettségi előkészítő tanfolyamot ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Emelt történelem érettségit szeretnék tenni a 2021-es érettségi időszakban. Gondoltam, hogy eljárok érettségi előkészítő tanfolyamra, és több helyen is láttam ilyen induló kurzust (Magister Universitas, ELTE stb.)


Kérdésem azokhoz szól, akik már voltak ilyen előkészítőn. Ti mit javasoltok, melyik a legjobb?


Válaszaitokat előre is nagyon köszönöm.



2020. aug. 9. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Összehasonlítani nem tudom őket, mert én csak egyet próbáltam ki de azzal teljesen meg voltam elégedve. Stúdium Generale, a Corvinus előkészítője. Teljesen ingyenes, és ugyanúgy egyetemisták tartják mint az ELTE felkészítőjén, nagyon jópofa, pörgős, nem unalmas. Vannak megvehető kiadványaik, azokat érdemes megnézni akkor is ha végül nem a Stúdium generale mellett döntesz.

Én velük (plusz alapból nagyon jó gimis töri tanárral) 92%os emeltet irtam

2020. aug. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!