Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Középiskolások hova mentek...

Középiskolások hova mentek továbbtanulni?

Figyelt kérdés

Milyen szakra?

Vagy mi az álommunkátok?-ha van olyan



2020. aug. 11. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Én gimi után elmentem szakmát tanulni, amivel hamarosan végzek, ha ezzel végeztem, akkor szeretnék még két szakmát (mindkettő rövid idő alatt megvan), és nyáron úszómester leszek, az év többi részében pedig biztonsági őr, legalábbis ez a cél. Későbbi cél, hogy vízimentő legyek(mert az jobban keres, és sokkal izgalmasabb). Aztán vállalkozást akarok, azzal gyűjtök egyetemre (mert minimàlbérből sajnos nem fogok egyetemre menni). Jelenleg már nyelvet tanulok, és emeltre készülök (mindkettő követelmény). Végsőcél bejutni az NKE-re, és elvégezni az álomszakot.
2020. aug. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!