Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetetlen egyetem mellett...

Lehetetlen egyetem mellett egy vagy két tárgyból újabb érettségit tenni?

Figyelt kérdés
Kihagytam egy évet, hogy felvegyenek arra a szakra, amire akartam menni, de egy másikra vettek fel. Most már nagyon menni akarok suliba, nem szeretnék itthon parkolni ismét egy évet, de az álmomat sem akarom feladni. Azt tervezem, hogy megint újra csinálom azt a két érettségit, de már egyetem mellett. Sokan azt mondják, hogy ez lehetetlen. Ti mit gondoltok?

2020. aug. 12. 01:05
 1/1 anonim ***** válasza:
75%
Hülyeség. Egy vizsga mehezebb, mint egy közép. Én anno záróvizsga előtti félévben érettségiztem újra. Matekból szintemelőztem, 80%-os emelttel, infóból pedig 89%-os lett a közepem, abból akkor mentem először.
2020. aug. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!