Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Efeb mérlegképes, vagy BGE...

Efeb mérlegképes, vagy BGE PSZK Levelező?

Figyelt kérdés

Nagy dilemmában vagyok, jó lenne ha segítenétek! Az Efeb mérlegképes könyvelő, és a BGE PSZK levelező képzés között gondolkodom. Dolgozom jelenleg napi 8 órában, home office-ban a vírus miatt. Pénteken fel kellene járnom Pestre munka után. Péntek szombat ott tudok aludni.

A munkát nem igazán szeretném otthagyni egyenlőre, viszont szivesen elvégezném az egyetemet, mert az jó képzést ad. Pénzügyi-számviteli ügyintéző okj-t csináltam, így talán nem lenne teljesen új minden az egyetemen.

Vagy hagyjam ott a munkát, és 1 félév után jelentkezzek át nappalira?

Efeb mérlegképesről mi a véleményetek? Elfogadják a munkahelyeken?

Kicsit hosszú lett, de légyszives válaszoljatok! Minden tapasztalatot szívesen olvasok! Tehát a lényeg a BGE PSZK levelezőről/nappaliról, és az Efeb mérlegképesről írjátok le a tapasztalatokat, légyszi.

Köszönöm!



2020. aug. 12. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben egyetemre mennék, ha már úgyis van egy OKJ-d.
2020. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mérlegképes az egy nagyon jó OKJ. BGE PSZK. Pénzügy és számvitel szak? Abban jó a BGE. Nem tudom, hogy mennyire érné meg neked ha (mérlegképes) lennél, mert rávágnám, hogy BGE, viszont az OKJ az meg fog szűnni. ha nem kell neked annyira a (mérlegképesség) akkor BGE. Pénzügy és számvitel szak? Én mondjuk ott inkább gazdinfóra mennék, de a psz erős szak.
2020. aug. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én pénzügy számvitelen végeztem és nekünk a vállalkozói mérlegképest ki lehetett váltani a diplomával egy bizonyos összeg fejében (~20-30K). Pénzügy számvitel alapszakon jóval részletesebben oktatnak, legjobb tudomásom szerint. Ha pedig a munka is fontos egyetem mellett el lehet menni gyakornoknak, persze ez rajtad múlik. Nem minden esetben érdemes feladni a tanulást a pénz érdekében, de vannak helyzetek mikor muszáj sajnos, pláne Pesten. Sok sikert neked!
2020. aug. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a véleményem, hogy megéri inkább egyetemre menni. És ha már van egy okj-D akkor tárgyakat is tudsz elfogadtatni. Én gyakornokként dolgozok egy cégnél és többen vannak akik levelezőn tanulnak és mellette dolgoznak is.

De ha végül nappalira szeretnél menni időközben is át lehet jelentkezni nappalira.

2020. okt. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!