Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy működik a vendéghallgatás...

Hogy működik a vendéghallgatás, milyen tárgyakat lehet vendéghallgatóként felvenni?

Figyelt kérdés

Oké, hogy beadok kérelmet meg kifizetem a krediteket, de mit vehetek fel egyáltalán? Elvégre ott is vannak egymásra épülő tárgyak, hogy veszek fel egy olyan, pl 6. féléves tárgyat, aminek X, Y és Z az előkövetlménye? Nyilván nekem nem feltétlen van pont olyan tárgyam, mint az X, Y és Z, vagy nem annyira részletesen tanultam, ilyenkor mi van? Csak az első 1-2 féléves, "alapozó" tárgyakat lehet felvenni, amiknek nem nagyon van előkövetelménye? Néztem a célegyetem(ek) TVSZ-ét de nem írt(ak) semmit erről sehol sem...

Műszaki/term.tudományos képzések érdekelnek első sorban, de bármilyen tapasztalat érdekel.



2020. aug. 13. 15:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!