Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért akarják minden áron a...

Miért akarják minden áron a középiskolákat is kinyitni?

Figyelt kérdés
Az iskolák NAGYON jó terjesztők hisz gondoljunk bele hogy 1 millio diák, több tízezer tanár és több ezer egyéb dolgozó fog egy zártérben lenni egész nap (szinte biztos hogy már szeptemberben beviszik első nap), az iskolák kinyitása nagyon sok kontatkussal fog járni illetve az országon belüli mozgás is beindul, gondolj bele hogy ha csak egy fertőzött bemegy akkor 100% hogy nagyon sok embert megfertőz hisz egész nap egymás nyakán vannak és mire kiderül addigra haza is elviszik nagyon sokan és ott a szülők és a tesók elviszik a munkahelyre és más iskolákba és ez így tovább, rengeteg lehetőség van hogy hogy terjed el, jön a második hullám is és az influenza szezon és nagyon úgytűnik hogy itthon is befog most már indulni a járvány. Ezzeket tudván miért akarja mindenáron kinyitni a középiskolát? Értem én hogy az általánosokat ki kell hogy tudjanak a szülők dolgozni de a közép sulikat minek? Felesleges kockázat.

2020. aug. 13. 20:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%

#2-es vagyok.

Hiába vagyunk lepontozva a 4-es válaszolóval igazunk van. Ha nem akarsz tanulni akkor maradj otthon. De azt ne hátráltassuk aki szeretne.

Kedves kérdező. Felesleges volt kiírnod a kérdést ha mindenre van magyarázatod vagy megoldásod.

2020. aug. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%

#7: Mennyi időbe telik, amíg valaki egyéni tanrendet kap?

És ha elutasítják?

2020. aug. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező értjük, hogy neked hatalmas problémát jelent az, hogy iskolába kell járnod és tanulni kell, de nem mindenki akar otthon rohadni a gép előtt.
2020. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egyrészről örültem ennek a lezárásnak mivel annyira elsilányult osztályközösségbe kerültem, hogy abszolút nem élveztem azt amit sok más diák. (pl elhülyéskedik osztálytársaival) Szét van hullva az egész osztály, mindenki csak mutogat egymás háta mögött meg kibeszéli a másikat. Én nagyon megörültem ennek a fél éves szünetnek most.


AZONBAN!

Volt ennek egy komoly hátulütője. Olyan szinten ellustultam, hogy az nehezemre esett ha fel kellett kelnem az ágyból. Ugyebár én jártam edzőterembe is azelőtt intenzíven, sikerült is elérni egy szép, kisportolt testalkatot amire büszke voltam és lelkesen járogattam minden nap edzeni. Utána viszont a vírus helyzetre és a családomra való tekintettel befejeztem. Tervben csak egy rövidke szüneteltetés volt, erre már fél éve semmi. Testem teljesen leépült. A 190-es magasságomhoz jó ha vagyok 69 kiló. Csontjaim is kint vannak. Izmaim beestek. Mentálisan pedig teljesen offon vagyok.

És ez mind a lezárásnak köszönhető, mert ezelőtt soha nem éreztem ilyet. Nyaranként is tekertem 30 kilóméterek minden este, most csak fekszek az ágyamon.


Én azt gondolom, hogy muszáj végre véget vetni ennek a távoktatásnak mert teljesen kikészülök és mire befejezem ezt a tanévet, leballagok, megyek tovább tanulni, zombivá válok teljesen. Szerintem eü dolgozóként majd ez nem jelente előnyt a jövőre tekintve.

Hétfőn vissza is megyek a terembe, muszáj lesz és végre ki kell lépni ebből zombi üzemmódból mert a sírba visz hosszútávon.


Üdv,

Egy szintén végzős gimnazista

2020. aug. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ami a digitális oktatás néven ment a középiskolában, az a vicc kategória. Viszont normális digitális oktatáshoz nincsenek meg a feltételek, sem pedagógusi, sem tanulói oldalról. Emiatt jobb ha a gyerekek az iskolába mennek és szülők tudnak dolgozni.
2020. aug. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 WidowmakerButt ***** válasza:
16%
Nem értem minek kell kinyitni a középsulit, és ezt nem azért mondom mert nem akarok visszamenni, hanem semmi értelme. A gazdasághoz semmi köze, a középsulisok már vannak elég idősek ahhoz, hogy otthon maradjanak egyedül, tehát szülőnek se kell elvinni a gyereket a munkahelyére. Tanárokat viszont sajnálom, nálunk tavasszal volt 2 napjuk hogy felkészüljenek az egészre. A puskázást simán meg lehetne oldani azzal, hogy bemegyünk és ami doga van azt megírjuk a tanárok előtt/ lefelelünk az anyagból szóban. Nem feltétlenül kellene minden osztálynak ugyanazon a napon mennie, így az sem merülne fel, hogy túl sokan lennénk a suliban. A csavargásra meg már nem tudok mit mondani, nagyon sok tanuló szorgalmasan végezte a dolgát, a csavargó réteg már csak a tanulók alja, a szülők is szégyellhetik magukat amiért engedik a sulisokat plázázni iskolaidőben.
2020. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi 16-os a PDSZ már lázad. Tavasszal is miattuk lett távoktatás, most se lesz ez másképp.
2020. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 WidowmakerButt ***** válasza:
Én akarok suliba menni (nem vagyok stréber nyugi :D) csak semmi logikai értelme nincs
2020. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!