Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha egyéni vállalkozó szeretnék...

Ha egyéni vállalkozó szeretnék lenni a jövőben, ahhoz milyen egyetemet érdemes elvégeznem?

Figyelt kérdés

pl kereskedelem és marketinget?

valamint a matek annyira nem megy.. :(



2020. aug. 15. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vállalkozó lennél? Hol helyezkednél el?
2020. aug. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Egy, egy vállalkozó nem helyezkedik el
2020. aug. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy hogy pl gyógymasszőr vagy vállalkozóként vagy az építőiparban vagy... területre gondoltam elhelyezkedés alatt
2020. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%

Ahhoz, hogy egyéni vállalkozó legyél, nem kell semmilyen képesítés, még 4 általánossal is lehetsz, csak ki kell váltani az engedélyt és kész.

Ha ez megvan, akkor meg kell adni egy tevékenységi kört. Van egy rakat tevékyenség, amihez nem kell külön képesítés:

[link]

Itt tudod megnézni, hogy melyikhez szükséges képesítés.

2020. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is egyéni vállalkozó szeretnék lenni a szakmámban, aztán egyetemre menni. A kettő nem zárja ki egymást. A szakmámnak és az egyetemi szakomnak nem lesz köze egymáshoz, szimplán érdekel mindkettő.

Miben szeretnél vállalkozni? Mihez értesz? Milyen szakmàd van? Esetleg mi érdekel? Ha ezeket leírnàd tudnánk tanácsot adni.

2020. aug. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki lepontozta a 4-es válaszomat, elárulná, hogy pontosan mi is a problémája? ...
2020. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gazdálkodási és menedzsment.

Én is egyéni vállalkozó szeretnék lenni és ezen a szakon tanulok.

Itt csapatban vállalkozási ötleteken kell dolgozni, az elejétől a végéig a folyamatát gyakorlatban és elméletben is tanuljuk. Start-up: már az egyetemi közösségben is kialakulhat. Jogszabályokat, könyvelést is tanulunk. A képzés vége felé egyre több a vállakozásokhoz kapcsolódó tárgy.

Jönnek sikeres vállalkozók (pl. a Sziget alapítója) beszédet tartani és még kérdezni is lehet tőlük.

2020. aug. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Egyetem nem kell hogy vállalkozás indítsál.

Miben szeretnél vállalkozást indítani?

Mert elég pl ha hegesztő vagy mert akkor lehet egyéi vállalkozásod.

2020. szept. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!