Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közgazdálkodás és közpolitika...

Közgazdálkodás és közpolitika Msc-t érdemes e elvégezni közigazgatas-szervező alapszak után? Van e bárkinek bármi tapasztalata erről a szakról?

Figyelt kérdés
Azért szeretném ezt a mestert, mert adna egy közgazdász diplomát, amivel talán el lehetne menni versenyszférába is. Vagy ott nem fogadják el ezt?

2020. aug. 18. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
A közgazdálkodás és közpolitka Msc, mint ahogy azt a neve is takarja, inkább a közszféra számára képez közgazdasági szakembereket (PM, NAV, KSH, ÁSZ stb.). Természetesen a versenyszférában is el tudsz helyezkedni vele, de ott nagyobb hasznát veszed egy gazd.men., marketing, pénzügy-számvitel szaknak. Én közig. szervező alap + mestert végeztem, jelenleg vezetés és szervezés Msc-re járok. Én így kombinálom a kettőt, hogy legyen az állami és a civil szférába is illő végzettségem.
2020. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!