Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » FOSZK beszámítása másik...

FOSZK beszámítása másik foszkba? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Azért gondoltam erre, mert amikor elkezdtem a foszkot, akkor a sima 54-es emelt pénzügy-számvitel OKJ-n tanult számvitelt is belehetett számíttatni, és ugye a foszk is OKJ, csak 55-ös.


Most pénzügy számvitel foszkon vagyok, ha hasonló (gazdálkodás és menedzsment) foszkra jelentkeznék, betudnám számíttatni a tárgyakat?


Ebben az esetben akkor a tantárgyi követelmény kb 80%-a teljesítve lenne, mert nagyon sok egyező tárgy van, de elvégezhetnék egy masik foszkot is.



2020. aug. 19. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Meglepődtem amit írtál az első sorban. Én úgy tudom Okj vagy foszk csak alapkepzesnel szamithato be. Lehet rosszul tudom, utana fogok nezni. Szamvitelbol te tettel vizsgat az okjn?
2020. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, tettem vizsgát.


Ezért gondoltam, hogy akkor ennek is működnie kéne, ha véletlen alapképzésre nem vennének fel.

2020. aug. 19. 11:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!