Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógytornász szakon milyen...

Gyógytornász szakon milyen anatómiatankönyvből tanulnak a hallgatók?

Figyelt kérdés

2 év múlva szeretnék gyógytornász szakra felvételizni és szeretnék előre tanulni a szabad időmben.

(a latinnal nincs gondom, beszélek olaszul és könnyen megjegyzem a szavakat)



2020. aug. 19. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit sikerül fellelniük. Mivel az én családomban több az orvos, a nagyszüleimnek volt jóféle anatómiai atlasza, és azt kérte kölcsön a tesóm (ő tanult gyógytornásznak). De amúgy egy ilyen atlasz elég drága, és gyakran nem is kapható. Ezen kívül a saját előadásjegyzeteit használta.
2020. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem tűnik úgy, de 8-10 napja állandóan anatómiakönyvet kajtat valaki, ma is volt már kérdés, gogy valamelyik fősulin miből tanulnak, most ez...
2020. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? A tanárok jegyzeteiből, azokban legalább az van, amit majd hallani szeretnének. Nekünk ajánlottak már mindent, de csak porfogónak használjuk.
2020. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmelweisen Tarsoly Emil Funkcionális anatómia gyógytornászoknak könyve volt az alap, mellé leginkább Sobotta. Viszont a tankönyv nem volt elég, az volt mérvadó, ami az órán elhangzott, de így előre tanulgatásnak jó lehet. Viszont én nem ajánlom, hogy előre tanulj, felesleges, elég száraz anyag, meg eléggé sok is mennyiségben, inkább csak nézz bele, hogy mit is tanulnak a gyógytornászok, ill. ha még nem érettségiztél, inkább arra koncentrálj.
2020. aug. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy valamivel nem lőhetsz mellé, az pedig a mozgás abc. Vannak hibái, de agyon fogod majd használni.
2020. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ápolónak tanulok, de első évben sok óránk volt közös a gyógytornászokkal, köztük az anatómia is és nekünk évfolyam szinten a Sobottát ajánlották és a Tarsoly vékony funkcionális anatómiáját.
2020. aug. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2020. aug. 21. 14:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!