Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemen mikor lehet legkoráb...

Egyetemen mikor lehet legkorábban elkezdeni TDK-zni?

Figyelt kérdés

Gondolom első évben még nincs értelme, de másodévben már el lehet kezdeni TDK munka készítését? Engem különösen az orvos- és egészségtudományi szekció érdekelne. Pár helyen azt olvastam, hogy orvosin harmadévtől ajánlják. Lehet korábban is akár besegíteni másnak vagy önállóan elkezdeni?


Tapasztalatok?


2020. aug. 19. 23:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha zöldfülűként kezdesz, akkor másodévtől (orvosin), bár sokan csúsztatják a szigorlatok miatt.


Nekem volt évfolyamtársam, aki már középiskolában kezdte (nyilván nem hivatalosan), majd elsőévtől folytatta. Szóval nincs erre szabály, ahogy sikerül. Annyit érdemes, hogy minél korábban ha belefér, mert akkor lehet alapos és jó munkát végezni.

2020. aug. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!