Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapesten és környékén...

Budapesten és környékén milyen felsőoktatási intézmények vannak, ahol tanítanak lakberendezést, belsőépítészetet, grafikát és ilyesmiket?

Figyelt kérdés
Még nincs konkrét elképzelésem, hogy mit szeretnék tanulni, még sok időm van gondolkodni rajta, csak szeretnék kicsit előre kutakodni. Jelenleg a lakberendezés áll az első helyen, de minden ehhez hasonló érdekel, a grafikán gondolkodom még. Szeretem a stílusos dolgokat, DE! magát a divatot már nem annyira, saját divatot szeretnék teremteni (nem ruhákkal). Szóval tudnátok ajánlani Budapest vagy környékén ilyen felsőoktatási intézményeket?

2020. aug. 20. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A lakberendezés nem egyetemi szak, esetleg valami fizetős gyorstalpaló OKJ-ként tudom elképzelni. A MOME egyetemre keress rá, ott vannak ilyen divattal kapcsolatos szakok.
2020. aug. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, már néztem az oldalát, még nem nagyon értem, mi mit takar, de még nézelődöm:)

És ha konkrétan lakberendező szeretnék lenni a későbbiekben, akkor ahhoz mit kell tanulnom? Elég ha belsőépítészetet tanulok, vagy mi kell hozzá?

2020. aug. 20. 17:49
 3/8 Shai-Hulud ***** válasza:

Javaslom a Junior Art Center lakberendező iskolát:

[link]

Személyes tapasztalataim vannak az iskoláról, kapcsolataim is, ha valami érdekel, nyugodtan kérdezz.

2020. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Még sokára lesz, hogy kijárom a gimit, szóval egyelőre csak nézelődni tudok, de köszi! :)
2020. aug. 20. 19:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Metropolitan egyetem:bár az egyetem elvileg pénznyelő (egy ismerősünk aki odajárt mondta) de ott lehet tanulni belső építészetet😁
2020. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd kérlek, hogy mit értesz a "pénznyelő" alatt?
2020. aug. 20. 22:19
 7/8 A kérdező kommentje:
Mármint úgy érted, hogy nagyon drága?
2020. aug. 20. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, ott minden szak fizetős, nincs állami ösztöndíj.
2020. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!