Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakirányt válasszak...

Milyen szakirányt válasszak gyógypedagógus hallgatóként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gyógypedagógusokat kérdeznék, vagy gyógypedagógus hallgatókat, hogy mi a véleményük a különböző szakirányokról? Mit választottak anno (TANAK, logopédia, tiflo, stb.). Elsősorban a tanulásban akadályozottak szakirány és a logopédia érdekelne, ezekről szeretnék többet tudni és bármilyen véleményt meghallgatok. Alapvetően már van egy szociális munka BA diplomám, de szerettem volna továbbtanulni és pedagógus lenni és felvételt nyertem. Nagyon fontos számomra, hogy tudjak segíteni és gyerekekkel foglalkozzak. Részletes válaszokat szeretnék olvasni, hiszen a jövőben jó döntést szeretnék hozni, ha szakirányt kell majd választanom. Előre is köszönöm.



2020. aug. 21. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:

szia, en is most kezdtem a gyogypedet a barzcin:) van kedved ismerkedni?:)

az egyik targyunk kifejezetten arrol fog szolni , hogy megismerjuk a szakiranyokat. amugy annyit tudok de ezeket mar biztosan te is tudod hogy logopediara rengetegen jekentkeznek es elofekbeteli is van, a tanak klasszikus parja oedig a pszichoped. szerintem a tanak anyagi szempontbol a leginkabb megterulobb mert nagyon sok embert erint viszonylag es nem akkora szegyen erte ugymond penzt kerni, mert minden mas szempontbol normalis es ep gyerekeknel is elofordul. logopedusra is nagy szukseg van, mert nem csak raccsolo gyerekeknek segitesz, hanem az egy csomo mas fogyatekossag velejaroja is. privatban elkukdyed a neved es az elerhetiseged es bejelolhetjuk egymast:))

2020. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!