Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 22 évesen késő elkezdeni...

22 évesen késő elkezdeni tanulni, ha nem szakmunkában gondolkodom?

Figyelt kérdés
Sajnos 16 évesen otthagytam az iskolát, aztán most kezdek rájönni, hogy egy senki vagyok, és semmit nem ér az életem.
2020. aug. 21. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy késő. Párom pont 22 évesen kezdte az esti középsulit, utána pedig az egyetemet. Egyáltalán nem vagy elkésve☺️
2020. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Még nagyon fiatal vagy, egyáltalán nem késő. :) Tanulni bármelyik életszakaszban elkezdhetsz.
2020. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Az élet értékes önmagában, nem a papíroktól lesz az.


Tanulni viszont hasznos és sosem késő. De csak ettől nem leszel valaki.

2020. aug. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetem után most akarok szakmunkára váltani :'D

Amúgy egy jó szakmával pl villanyszerelő, sokkal többet kereshetsz, mint egy rosszaabb diplomával.

2020. aug. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem előtt vágtam bele a szakmunkàba, azzal akarok pénzt keresni az egyetemi életre.

Én 23-24 évesen fogok egyetemre menni, soha nem késő, van olyan egyetem ahol 25 év a korhatár viszont, de ennyi.

2020. aug. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23 évesen kezdem az egyetemet. Nem késő, bár én nagyon sajnálom, hogy csak 23 évesen kezdem. :(
2020. aug. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!