Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha pszichológia alapszak után...

Ha pszichológia alapszak után klinikai szakirányra megyek tovább, úgy is felvennének iskolába?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy iskolapszichológusból sokkal nagyobb hiány van, de engem is inkabb a klinimum érdekelne. Bár tudom, hogy viszonylag kevés esélyem lenne munkát találni kórházban,tekintve, hogy nagy a túljelentkezés, viszont keves a meghirdetett munkahely. Mégis azért kéne ezt a szakirányt elvégezni, hogy legyen esélyem valamikor bejutni, mivel oda kell Rorschach-teszt előkepzettség, amit iskolapszicho szakirányon nem tanítanak. Szerintetek mit tegyek? Nincs ellenemre az iskolapshicho se, de nagy álmom a klinikai. Esetleg vannak itt olyanok, akiket felvettek iskolába klinikai szakiránnyal? Köszi a válaszokat!

2020. aug. 23. 06:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Iskolába olyan sok hely van, hogy akárkit felvesznek. Klinikaival is fel fognak. Ráadásul a mesterképzés szakiránya nem számít annyira elhelyezkedéskor, mint amennyire ezt gondoljuk ránézésre. Azért érdemes megfontolnod más irányokat is, mert ezek még nagyon sokáig eltartanak, és baromi drága is lesz.
2020. aug. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2020. aug. 23. 11:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!