Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fontos valasztas elott vagyok....

Fontos valasztas elott vagyok. Adnatok tippeket?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy most erettsegiztem le, de maradok 1 evet a sulimba letenni a grafikus technikusit. Ez ido alatt szeretnem a nyelvizsgat is amivel eleg jol allok, es emelt matekot amivel szinten jól állok. Kollegista vagyok es ugy volt szobatarsaimmal maradunk 5.evre mind, de a koronavirus szetdobalt minket külön kollegiumba pedig elegge ossze nőttünk. A korona miatt a kollegiumok is borzaszto szarok lesznek es korlatozottak. Szoval azt tervezzuk alberletbe megyunk,

De az plussz koltseg lenne, es ez miatt viszont nem lenne penzem kuzdosportra jarni es kondizni. Viszont biztos jol ereznenk magunkat legjobb haverjaimmal. Ezért sem tudom hogy dontsek.



2020. aug. 25. 20:55
 1/1 anonim válasza:
Maradjatok külön, és ha tényleg olyan jó a haverság, szabadidőben találkoztok.
2020. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!