Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Negyvenes diplomásként mit...

Negyvenes diplomásként mit választanál?

Figyelt kérdés

Tanulni azt, amire rég vágysz, de nem valószínű, hogy el tudsz majd benne helyezkedni, azaz csak a saját kedvedre tanulni. (önköltséges)

Tanulni azt, ami hozzátesz a szakmai utadhoz, de annyira nincs kedved a tanulásához. (önköltséges)

A szívedre vagy az eszedre hallgatnál?


2020. aug. 26. 01:40
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Egyiket sem.
2020. aug. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

Egyiket sem.

Azt tenném, amit most, keresnék egy piacképes területet és keresnék egy olyan szeletet benne, amit élvezettel tudok benne csinálni.

2020. aug. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%

Tanár vagyok, mindig érdekelt mélyebben a pszichológia, szívesen tanulnám.

3 éve ugyanebben a helyzetben voltam (csak én harmincas vagyok), én a szakvizsgát választottam új diploma helyett, tehát a munkámhoz valót fejlesztettem. Most emiatt (is) másfélszeres fizetést kapok. Megérte. A pszichó meg marad (egy ideig) hobbi.

2020. aug. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!