Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Festő vagy asztalos szakmát...

Festő vagy asztalos szakmát válasszam ?

Figyelt kérdés
Mindegyik tetszik és hol egyik hol a másik felé húz a szívem .

2020. aug. 26. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Festő. Sokkal könnyebb munka.
2020. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az asztalos szakmát válaszd, és hobbiként pedig akkor foglalkozz festéssel.
2020. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem csak alkalmazott akarsz lenni, hanem maszekot is tervezel akkor festő. Az asztalosnak kell egy halom drága gép és műhely is.
2020. aug. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az asztalos munka jobban megállja a helyét.
2020. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amelyik jobban érdekel. Egyik sem könnyű munka! Nem egyszerű létrára mászni, cipekedni, kitörni a nyakadat, míg plafont festesz, glettelni, szívni a port, stb. Tudom, mert én is is építőiparban vagyok.

Az asztalosnak jobban kell a kézügyesség, és egy vállalkozást sokkal nehezebb elkezdeni vele, mint egy festőnek(egy asztalosnak egy-egy gép több százezer forint, a festőnek "csak" szerszámok kellenek, meg autó, esetleg egy segéd).

Az egyik faipar, másik építőipar, én építőiparosként a festőt választanám.

2020. aug. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Festonek nem kell annyi szerszam, nem kell muhely, csak munkasauto.

Viszont egy asztalos tobbet keres mint egy festo.

Ha alkalmazott akarsz lenni akkor mindegy de ha vallalkozni is szeretnel akkor a festessel egyszerubb.

Az asztalosnak sok gep kell amik drgak, kell muhely is es meg egy teherauro vagy legalabb egy utanfuto az autodhoz hogy kiszallitsd a butort es beszereld.

Egy gyerekkori baratom asztalos es most sokat maszekol de egy masik sraccal csinalja akinek van muhelye. Mindig akad nekik valami munka pl agykeret, kis szekreny, polcok, stb.

En festo vagyok de nem Magyarorszagon elek mar. Amit viszont hallok hogy van hiany festokbol is boven tehat ha valaki ugyes akkor lesznek megrendelesei es konnyu elkezdeni. Sokan egy kombival jarnak festeni

2020. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!