Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom hogyan folytassam....

Nem tudom hogyan folytassam. Mit tanuljak?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mi legyek, hisz annyi minden érdekel. Főként az emberek,állatok és a tervezés. Viszont szeretnék TÉNYLEG sokat keresni. (400 ezer legalább) Tudtok ilyen munkákat? Vagy szerintetek érdemesebb lenne 2 szakma és az egyiket élvezem, de nem keresek sokat, és a másikat nem élvezem annyira de sokat keresek vele? Ez megoldható? Vagy ez hülye elképzelés? Köszönöm a válaszokat! :)

2020. aug. 29. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Turizmus nem érdekel?


Szerintem mindenképpen legyen egy olyan szakmád, amit élvezel, ezt akár egyetemen is tanulhatod, és akkor estin/vagy ha indul akkor OKJ-n elvégzel egy olyan szakmát, ami a pénz miatt jól jöhet.

2020. aug. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Miben vagy tehetséges?
2020. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.Hát az annyira nem, de jó tanácsot adtál, mindenképp utánanézek! :)

2. Kösz a kérdést, hát egyetlen dolog van amiben tényleg van tehetségem de az nem jó arra hogy megéljek majd belőle és annyira nem szeretem csinálni, inkább csak hobbiként.

De elég kreatív vagyok. Ehhez kapcsolódó munkák vannak? ,:D

2020. aug. 29. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Melyik tantárgy megy a legjobban?
2020. aug. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy milyen területen vagy kreatív. Mármint érted, egy asztalos, egy író és egy táncos is elég kreatív, de nem mind ugyanabban.


Kreativitást igénylő szakmák közül a cukrász vagy szakács végzettséggel elég jól el tudsz helyezkedni, de ezekkel nem fogsz 400-at keresni havonta.

Illetve nyilván egy programozó is tud kreatív lenni, ott van esély a havi többszázas lóvéra.

2020. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!