Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt németre jár plusz 50...

Emelt németre jár plusz 50 pont, ha gyógytornász szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Minden egyetem felsorolja az érettségi követelményeit, amelyekből 2t kell választani. Ha kibálasztok két követelményt, attol a követelmények közé em besoloható német emeltszintu erettsegimre megkapom az 50 pontot?

2020. aug. 30. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Igen jár, mert az idegennyelv is lehet felveteli tárgy. A német nyelvet, mint idegen nyelvet természetesen elfogadják
2020. aug. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

[link]

Nem jár. Miért járna attól hogy felvételi tárgy. Az egyetem határozza meg miket fogadnak el amit láthatod magyar, szakmai vagy természettudományos tárgyak. Hiába csinálod meg nem kapsz +50 pontot.

Ha sikerül a nyelvvizsga % elérni akkor jár a 28 pont.

Válassz a listából nézz utánna felvib!

2020. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Az első válaszolónak van igaza. Én idén kezdem a gyógytornászt, és sokan jöttek hozzánk emelt nyelvi érettségivel és a felvi oldalán is fel van sorolva az idegen nyelv. ( tipp: mellette bioszból az embertant, sejtbiológiát, biokémiát mindenképpen tanuld meg magasabb szinten. Sokat fog segíteni!)
2020. aug. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2020. aug. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ketteske csapd fel az értelmező szótárt és ismerkedj meg a vsgy szó jelentesevel
2020. aug. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy
2020. aug. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Biosz lenne a másik emelt szintem,és egéaz eddig a némettel számoltam, de kicsit megihedtem, mert mar nincs ott a nyelv, mint követelmény.
2020. aug. 30. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!