Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire éri meg a pincér szakma?

Mennyire éri meg a pincér szakma?

Figyelt kérdés
nagyon rosszakat olvastam rola.. Mindenki megbanta aki annak ment, es most nagyon felek, hogy nehez lesz vagy rossz vagy valami. Teljesen megremit ahogy leirjak, hogy 0 Szabadidom lesz.. Valaki volt ebben a szakmában? Most kezdtem el, 9. Es vagyok lany.

2020. szept. 1. 21:06
 1/3 anonim válasza:
Figyelj ide kicsilány!:) Megéri, de nagyon! 35 éves nő vagyok, 16 éve a szakmában dolgozom. Rengeteg helyen jártam már. Kocsmától kezdve 5 csillagos szállodáig, hajókon keresztül kb. mindenféle vendéglátóegységben dolgoztam már. Külföldön-belföldön egyaránt. Az itthoni fizettség nem olyan gyér, de nem is jó. Külföldön viszont jó pénzt kapsz érte, plusz a jattról nem beszélve. Nagyon sok jó barátot szereztem vendéglátós éveim alatt, gyönyörű szép helyeken jártam.:) Viszont mint mindennek, ennek is megvan a hátránya. Nem mondom azt, hogy a lábaim szana széjjel mentek, de nem a régiek a lábaim ilyen téren. Van, mikor nagyon messze vagy a családodtól, barátaidtól, egy teljesen idegen helyen, és egyedül érzed magadat. Van, mikor irtó rossz napod van, mégis kedvesnek kell lenni a vendégekkel. Ha van hozzá kitartásod, a minimálisnál kicsivel több nyelvtudásod, illedelmes, tisztelettudó vagy, bírsz minden körülmények között kedves, segítőkész lenni a kedves vendégekkel, hidd el, szép évek állnak előtted.:) Találkozhatsz aranyos fiúkkal, szerezhetsz új barátokat, világot láthatsz, és nem utolsó sorban nem kevés pénzt is szerezhetsz.:) Csak ugyebár ezekért mind-mind nagyon meg kell dolgozni, s sokat tanulni. Itt vagyok 35 évesen, most egy jó pár hónapja nem dolgozom a vírushelyzet miatt, meg várandós is vagyok, de szabadidőm mindig volt. Van saját házam, kocsim, s nem "felvágásképp" de mind a vendéglátós állásomból..:) Nagyon csodálatos szakma, ha szeretsz emberek közt lenni, és akárcsak egy mosollyal szebbé tenni az emberek napját!:) Hajrá kicsi lány, merj nagyot álmodni, senki se tántorítson el a célodtól! ❤
2020. nov. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Uhh, nagyon szépen köszönöm megnyugtattál😊

Remélem sikerülni fog, és köszönöm a jókívánságokat.

Jó baba várást kívánok! 🥰

2020. nov. 17. 00:59
 3/3 anonim válasza:
Köszönöm szépen!🥰
2020. nov. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!