Online OKJ képzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egyetem mellett (HR, humánfejlesztő irány) szeretnék elvégezni egy szakmát, mint amolyan B terv.


A vírus bizonytalanná teszi mindent, így online képzésbe kezdenék csak bele, ki tudja mikor hova kell majd mennem.

A matek nem a legerősebb részem, azt leszögezném.


Néztem az élelmezésvezető képzést, ez érdekelne. Lenne az országunkban igény pl. étrendek összeállítására mellékesként? Vagy főállásban ezzel el tudnék helyezkedni? (Tudom, közalkalmazotti bérezés, 210 ezres bruttó)


Néztem a kisgyermeknevelőt, de nem látom magamat előtt a jövőt, hogy a sok kis szaros babát fegyelmezzem (a sajatom imádni fogom, de azt a sok kis neveletlen gyereket...)


És mást egyelőre nem találtam.


Tudtok bármi másról, mennyi értelme lenne az élelmezésvezetőnek?


Ha nem online, akkor mik most a lég piacképesebb szakmák nőknek? (Programozás, nagyon matekos, könyvelő dolgok kiesnek)


Köszi, ha segítesz!


2020. szept. 6. 10:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!