Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Piacképes OKJ tapasztalat nélkül?

Piacképes OKJ tapasztalat nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Belevágnék egy OKJ-be, míg lehet.

Mik most a leg piacképesebbek, amivel el lehet helyezkedni tapasztalat nélkül?


2020. szept. 6. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Ápoló, rendőr pl. De gondolom, azt te is tudod, hogy nagyon keveset keresnek.
2020. szept. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egészségügyben és vendéglátásban elég jól tudsz elhelyezkedni, ha elég a havi 120 körüli fizetés. Én inkább a vendéglátást javaslom, azon belül is a szakács, cukrász vagy pincér szakmát. Az egészségügy szerintem jobban kifacsarja a lelked, így én azt nem választanám.
2020. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jusson Magyarországon ápolónak lenni. Nevetséges fizetés ellenére rengeteg munka, elégtelen munkakörülmények.
2020. szept. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as!

És mit ajánlanál a kérdezőnek helyette, amivel tapasztalat nélkül is el tud helyezkedni emberi időn belül valahol?

Egy okj-ről beszélünk, nem diplomáról, ezt ne felejtsd el...

2020. szept. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Diplomát szerzek remélhetőleg jövőre, humán erőforrás területen, de amíg még a régi rendszerben mennek az OKJ-k, szeretnék elvégezni egy tanfoylamot, amolyan B tervnek.

A bér és TB ügyintéző tetszene, de 3-5 év tapasztalatot látok mindenhol, valamint az élelmezésvezető, ami szintén 1-3 év tapasztalat, és annyi igény sincs rá.

2020. szept. 7. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!