Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Olyan esetben, ha egy diplomam...

Olyan esetben, ha egy diplomamunkára a témavezetőm alig ad hibát 50ből 4 hiba volt. Viszont az opponens addig pontozta ameddig 3-as nem lett mi lehet az igazság? Az opponens volt gyökér? A témavezető túl korrekt? Esetleg félúton a kettő?

Figyelt kérdés
Sajnos az opponens pontozólapját nem kaphattam meg mert "titkos".
2020. szept. 8. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Tökmindegy szerintem, ezek szubjektív ítéletek zömében.

Próbálj meg valahogy túllépni ezen, az életben nem ez számít.

2020. szept. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az átlagon ront. Bár igazad van.
2020. szept. 8. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, sejtem, hogy amiatt fontos számodra, meg hát rosszul is esik az embernek egy-egy rosszabb értékelés.

De munkafronton és helytállásban illetve karriernél ezek mitsem számítanak majd. Nem a színjelessel dolgoznak szívesen a kollégák, hanem akivel jól lehet együttműködni (szimpatikus).

2020. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A konzulensed megkérdezheted erről, hiszen a konzulens keresi és kéri a külső bírálót. ;)
2020. szept. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát beszéltünk erről na meg záróvizsga előtt egy két tanárnak említettem a dolgot. Aki erre annyit mondott, hogy a phd-sok sokszor szőrös szívűek.

Az viszont szerencse, hogy nincs ilyen átlaghoz kötve nálunk a phd képzés. Csak része a diplomajegy a felvételi eljárásnak.

2020. szept. 8. 18:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont így jártam én is, a témavezető szerint 5-ös lett a konzulensem szerint csak 3-as, és a védésnél is sokat kekeckedett, örültem a végén, hogy nem rontotta tovább.
2020. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!