Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek megoldható lenne...

Szerintetek megoldható lenne gimit váltani?

Figyelt kérdés
Én most elkezdtem egy olyan nyelvi előkészítő osztályba járni ahol haladó szintű angol kezdő színtű spanyol van. Viszont nem szeretem ezt a sulit, már reggel mikor felkelek nem érzem jól magam. Átszeretnék menni egy másik suliba ahol haladó angol kezdő német van. Szerintetek még időben lenne? És ez hosszú folyamat vagy hamar el lehet intézni? ( Már egyszer feltettem ezt a kérdést másképpen de nem nagyon kaptam választ)
2020. szept. 16. 06:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán elintézhetoő, akár 2 hét alatt megvan, és még egyszerűen be tudod hozni az eddig tanultakat.
2020. szept. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha találsz olyan sulit ami hajlandó átvenni akkor megoldható. Viszont az iskolák jellemzően fullra fel vannak töltve, de azert egy telefont megér.


Mi a garancia, hogy az új iskoládban jól fogod magad érezni?

2020. szept. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A koronavírus miatt a mi sulikban jelenleg egyáltalán nincs átvételre lehetőség, valószínűleg ez máshol is így van.
2020. szept. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Próbáljatok beszélni a másik iskola igazgatójával. Ő fogja tudni, hogy van-e szabad hely vagy egyáltalánul átvesznek-e a vírus miatt. Nálunk vesznek át diákokat, de ahogy látom(a harmadik válaszoló hozzászólását) nem mindenhol van így. Veszíteni semmit nem fogsz, ha szüleiddel elmész beszélni a másik iskola igazgatójával.


Ha azt mondja, hogy átvesz akkor max 1 hét alatt meg is lesz az egész az új diákigazolvány nélkül. A diákit 2-3 hét után küldik el átlagosan, miután elindítottad a folyamatot. (2 éve még így ment nem biztos, hogy már 100%-ig így megy minden)

2020. szept. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az általános iskolás diákigazolványod asszem, még október végéig érvényes; de egyébként valami kérdés alatt volt,hogy lehet,hogy decemberig meghosszabbították a diákigazolványok érvényességét , merthogy a koronavírus miatt nem feltétlen találkozik olyannal az ember; aki tud adni új matricát; vagy nemtom, hogy van ez; de mindegy; a lényeg, hogy én úgy tudom, hogy október végéig, még ha nincs járványhelyzet, tehát alap esetben is érvényes szokott lenni. Én úgy tudom. Tehát az általános iskolás. De egyébként meg pedig tudhatsz még szerezni ilyen iskolalátogatási igazolást, szóljál osztályfőnöknek, ők általában tudni szokták, hol kell ilyet igényelni, hogy ezeket ki osztogatja annak, akik ténylegesen oda járnak. És akkor azzal is tudsz venni bérletet, meg ilyesmiket, tehát iskolalátogatási igazolással.
2020. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, ennek mi köze a kérdéshez? Ráadásul 16 éves korig nem kell matrica a diákba, abszolút butaság amit írtál...
2020. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, okés, akkor sorry .
2020. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*Csak itt

" 1 hét alatt meg is lesz az egész az új diákigazolvány"

írtak erről a fölöttem lévő kommentben , és akkor gondoltam, hogy akkor esetleg ne ijedjen meg, hogy nem fog tudni venni bérletet, mert lehet kérni iskolalátogatási igazolást.

2020. szept. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!