Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jutott időtök az angolra az...

Jutott időtök az angolra az újratervezés program kompetenciatesztjén?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 11:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Siettem az angolnál
"Vakon tippeltem", mert nem volt időm
Abszólút nem jutottam el odáig
Előtte kidobott
14 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, mert biztosra akartam menni, és nem használtam el túl sok időt a logikai kérdésekre, pedig ha azokra több időt hagytam volna, akkor több jó választ tudtam volna adni. Azért ez nagyon kiszúrás volt, hogy nem lehetett előre tudni, hogy az utolsó feladatban egy egész angol szöveg lesz 4 kérdéssel.
2020. szept. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen, az elején siettem, mert azt hittem, ezt is gyorsan meg lehet csinálni, mint a vizsgát, és ha nem lenne elég jó, akkor gondoltam nekifutok mégegyszer (elvileg erre lett volna lehetőség). De aztán rájöttem, hogy ez nagyon nem fog menni 45 perc alatt, úgyhogy végül 1 óra 8 perc alatt végeztem vele. Bosszantott, mert az elején a sietség miatt vétettem hibákat.
2020. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!