Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hunfalvy-sok! Mosf milyen a a...

Hunfalvy-sok! Mosf milyen a a Hhnfalvy-ba járni, milyenek a tanárok es a diákok?

Figyelt kérdés
Előre is köszi minden választ

2020. szept. 21. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szerettem. Sznob diákok, béna tanárok. Mivel gyakorló iskola, rendszeresen küldtek gyakorlatot teljesítő tanár szakos hallgatókat órát tartani. Amire képtelenek voltak. Mindenki kiabált órán, hangzavar volt, az sem tudott figyelni, aki szeretett volna. Kiszámíthatatlanul, rendszeresen elmaradtak órák, mert nem jött tanár. Amikor első 2 óra maradt el - elég gyakran - de senki nem szólt, az elég idegesítő volt, hogy feleslegesen keltem korán aznap, hogy bemenjek a folyosón dekkolni.

Pozitívum: a menzája elég jó és a rendezvényeket komolyan veszik. Profi sminkest, fotóst, táncoktatót hívnak ha van tablófotózás, ballagás, szalagavató.

2020. szept. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha van kérdésed konkrétan, írj rám priviben, én NAGYON SZERETEM, és nem mennék át más gimibe:))

De hát mások vagyunk, van, akinek nem jött be...

2020. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem most van itt az első évem. Eddig olyan 8/10-re értékelném :)

A tanárok (szerintem) jók és viszonylag intelligens gyerekek járnak ide,legalábbis az én osztályomba :) mindenesetre rosszabbra számítottam. Ha akarsz még valamit tudni, akkor írj rám ,örömmel fogadom!

2020. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!