Milyen OKJ-s tanfolyamot érdemes manapság elvégezni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, amiből utána meg lehet élni.

2020. szept. 23. 22:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Vendéglátásban aránylag könnyű munkahelyet találni, de ha sokat akarsz keresni, akkor tanulj meg programozni.
2020. szept. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Programozni nem OKJ-n, de jah, annak van értelme.
2020. szept. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Én programozónak tanultam 4 éven keresztül, dolgoztam is benne mire rájöttem, hogy a webdesign az ami jobban érdekel. Sajnos munkát nem találtam vele kapcsolatban, bár nem is próbálkoztam túl sokat. Most vendéglátó eladó képzést csinálok. Ha végeztem megtolom az angolt és talán vissza térek a webdesign felé. Bár én úgy tudom, hogy az indiaiak elveszik a munkát. Alapjáraton én úgy gondolom, hogy nem éri meg programozónak tanulni. Rengeteg kemény tanulás és munka mire lesz normális melód. Itt gyakorin bekamuzzák a nettó 1 milliós fizetéseket, de ha a valóságot nézzük a programozók 80%-a nettó 250 átlagkeresettel rendelkezik.
2020. szept. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha a valóságot nézzük, ha jó vagy van munkád. Semmit nem vesznek el az indiaiak. Az alját legfeljebb. Ha tanulnál, es nem pincérkednél, meg jutnál is valahová. Így csak kifogásokat gyűjtesz. Nettó 1millát meg nem hobbi webdisignerek keresnek, hanem tapasztalt backend fejlesztők. És nem hazugság.
2020. szept. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

"programozók 80%-a nettó 250 átlagkeresettel rendelkezik."



Csak a lúzer fajta.

2020. szept. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
22%
Egy ismerősöm kezdő programozóként 300 nettót kap. Semmilyen végzettsége nincs, youtube-ról tanulta meg az alapokat.
2020. szept. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%
Az enyém meg másfél év munka után tart 700 nettónál, 1 évet járt egy tanfolyamra és utána elhelyezkedett és folyamatosan tanul azóta is. Java backendes. Diplomája neki sincs.
2020. szept. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

"ha tanulnál és nem pincérkednél még jutnál is valahova"


Ömmm ok..

pincérnek tanulok, de mindegy :D

Ha meg szerinted a pincér munkával nem jutok semerre az a te bajod. :D

2020. szept. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Jah, nem, csináltam 10 évig, mielőtt azt hiszed, nem tudom, miről beszélek. Nem is jutottam sehova. Azért mondom. De a vízhólyagot és vérhólyagot megismertem. Meg ad egy rakás motivációt hogy akármi mást csinálj, csak ezt ne. Arra jó. Másra nem.
2020. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezzel a szakmával nem csak pincérként helyezkedhetek el. Egyébként meg egy saját büfé a cél.
2020. szept. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!